Hakkımızda

Kızılkaplan Şirketler Grubu ve piyasa ihtiyaçları gözetilerek 04 Haziran 2001 tarihinde sigortacılık faaliyetine başlamıştır. Sigorta sektöründe farklılık ve katma değer yaratmak, girdiği işlerde ihtiyacı tam olarak tespit ederek, ihtiyaca yönelik ve müşteri haklarını gözeten eksiksiz ve tam hasar ödemeyi kendine ilke edinmiştir.

Profesyonel kadrosuyla siz değerli sigortalılarımıza hizmet veren acentemiz, en uygun fiyatı, en geniş teminatlarla sunmakta olup, en kısa sürede – tam hasar ödeyerek müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Siz sigortalılarımızdan aldığı güçle, “sigortacı hasarda belli olur” sozünün etkinliğini benimsiyerek, GÜVENİN ADRESİ olmaya her zaman devam edecektir.

Kurumsal yapısıyla, siz değerli müşterilerine A-kalite hizmet veren acenteliğimize duyduğunuz güven size her zaman geri dönecektir.

KIZILKAPLAN SİGORTA olarak hızla büyüyen acenteliğimiz REASURANS yapısına sahip sigorta şirketleriyle çalışmakta olup, bu ayrıcalığı sizinle paylaşmak için tüm enerjisini harcayacaktır.

Comments are closed