İş Ortaklarımız

tfile_p3_img02Ergo Sigorta A.Ş.

2010 yıl sonu itibariyle 144.6 milyon TL sermayesi, 694 milyon TL’ye ulaşan prim üretimi, 514 tam-zamanlı çalışanı, tüm Türkiye’ye yayılmış 13 bölge müdürlüğü, 1500’ün üzerinde acentesi ve yaygın anlaşmalı kurumlar ağı ile ERGO  Sigorta, sektördeki lider sigorta şirketlerinden biridir. Sorumluluğu ve yetkinliği ile, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak onların tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. ERGO Sigorta Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık olmak üzere 7 ana alanda ürün ve hizmetler sunmaktadır. ERGO Sigorta’nın hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümek, her zaman müşterilerinin yanında olduğunu hissettirerek Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri arasında yer almaya devam etmektir.

axa-sigorta_0dwc9

 

 

AXA SİGORTA

  • AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best’e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur.
  • AXA Grubu’nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen ‘Finansal Koruma’ konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.
  • Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

 

groupoma

Groupama Sigorta

  • 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu.
  • T.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti.
  • 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı.
  • 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı.

 

demir

DEMİR HAYAT SİGORTA A.Ş.

1993 yılı Aralık ayında başlayan kuruluş çalışmaları, 28 Mart 1995’de şirketin resmen kurulmasıyla sonuçlanmıştır.

9 Mayıs 1995’de Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Hayat, Hastalık, Kaza branşlarında faaliyet göstermek için ruhsatname alınmıştır.

Demir Hayat, 28 Mart 1995’de faaliyetlerine başlamış, Mayıs 1995’de de ilk poliçe üretimini gerçekleştirmiştir.  Istanbul’da bulunan şirket merkezinin yanı sıra Ankara Irtibat Bürosu 1996 Aralık ayında hizmete girmiştir.

 

ergo emeklilik

ERGO Emeklilik ve Hayat

ERGO Emeklilik ve Hayat, ERGO Grubu’nun uluslararası uzmanlığı, güvenilirliği ve büyüklüğüyle Türkiye’de güçlü ve güvenilir bir marka haline gelerek, lider emeklilik şirketlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.

ERGO Emeklilik ve Hayat’ın en temel stratejisi; müşteri ihtiyaçlarının detaylı analizine dayanan, müşteri beklentilerini tam karşılayan ve müşteri odaklı çözümler sunmaktır. ERGO Emeklilik ve Hayat, şeffaflık, güven ve takım çalışması prensipleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerine sürekli değer yaratmak üzere uzun süreli ilişkiler kurmayı, onların emeklilik ve risk ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı amaç edinmiştir. ERGO Emeklilik ve Hayat, finansal planlama uzmanlığı ve ömür boyu koruma felsefesi çerçevesinde müşterilerinin yaşamları boyunca geleceklerine “değer” katmayı önemsemektedir. ERGO Emeklilik ve Hayat’ın temel hedefi, müşterileri ile sadece emeklilik öncesinde değil, emeklilik hayatı boyunca da birlikte olacağı yakın bir ilişkiyi tesis etmek ve sürdürmektir.

Bireysel Emeklilik ürünleri ile müşterilerimiz, nasıl yatırım yapacaklarını belirleyip, emeklilik planlarına kendileri yön verebilir, bireysel yatırım tercihlerine ve risk profillerine göre oluşturulmuş 6 farklı emeklilik yatırım fonundan dilediklerini seçerek kendilerine özel fon karması oluşturabilirler. ERGO Emeklilik ve Hayat’ın sunduğu hayat ürünleri, müşterilerimizin hem kendi hem de sevdiklerinin hayatlarını ve geleceklerini garanti altına almalarına yardımcı olur.

 

Comments are closed